Registreerimine 11. jõemaratonile on avatud!
Registreerimine 11. jõemaratonile on avatud!

Registreerimine 11. jõemaratonile on avatud!

Head veespordi ja matkasõbrad!

Hästi toimivad asjad on loodud kestma. Meil on hea meel anda teada, et Põltsamaa Jõemaratoni 11. maraton leiab aset 8. juunil 2024 aastal. Nüüd on õige aeg see kuupäev endal kalendris punaseks teha ja ettevalmistustega pihta hakata. Korraldusmeeskond juba tegutseb ja üritus tuleb vägev. Kindlasti ei puudu ka sellel korral matkajatele mõnus lühem distants. Kes on kogenud veematkaja ja kes tunneb endas jõudu pikale matkapäevale vastu minna, siis võib kindlasti oma jõu ja kogemused proovile panna pikemal distantsil. Mitmel korral juba Põltsamaa jõel käinud teavad, et jõe ülemine osa nõuab küllaltki palju tehnilisi oskusi, jõe keskosa paneb proovile vaimu ja meele ning maratoni tõeline meelekindluse ja vastupidavuse proov algab nagu ikka alles viimasel kümnel kilomeetril.

Põltsamaa 11. Jõemaratoni registreerimine on avatud! Meil on hea meel, et oleme ka sellel aastal püsinud korraldamisega kenasti graafikus ja saame registreerimise avatuks kuulutada. Üritusel osalemiseks registreerimislingi leiad meie ürituse kodulehelt. Isegi veel mugavam on klõpsata kohe ka siin: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSciA9Ip_-UwEMV54manakJwnZjOeZDTGZgHenZThBCLRGKZrA/viewform 

Viimane hetk oma nimi kirja saada on 26.05.2024 kell 23.59.a. Kõik juhendid ja vajalikud ankeedid on leitavad kodulehelt.

Seniks aga mõnusat treenimist kevadiste ilmadega erinevatel matkaradadel!
#Põltsamaa #Põltsamaa Jõemaraton #Põltsamaal on põnev