Põltsamaa VIII Jõemaraton 03.07.2021
03.07. Põltsamaa 8. Jõemaratoni STARDIJÄRJEKORD

03.07. Põltsamaa 8. Jõemaratoni STARDIJÄRJEKORD

MARATON 71 km Ao-Põltsamaa

Ao StardiaegVõistlusnumberVõistlusdistantsVõistkonna nimiPaadiklass1. Võistleja nimi2. Võistleja nimiGPS
08:00:00171 kmHää tiimC2MIXMart VellakKati Vellak
08:02:00271 kmLumiC2MIXIndrek TennoLilian Püvi
08:04:00371 kmKiiret poleK1WOMMarge Taivere
08:06:00471 kmTuulepesaK1WOMTriin PeipsGPS
08:08:00571 kmTavo paatK1MENTavo Kangru
08:10:00671 kmJÄLLE MINAK1MENMarko HarjoGPS
08:12:00771 kmRivo ReisnerK1MENRivo Reisner
08:14:00871 kmSeitsmeskordneK1MENMaa Rott
08:16:00971 kmÜksikhuntK1MENVaido Tammleht
08:18:001071 kmMTÜ VeteväliK1MENOtt Väli
08:20:001171 kmKaldal NäemeK1MENMeelis Kalda
08:22:001271 kmMARKOK1MENMarko Soolepp
08:24:001371 kmSMSK1MENPriit Tamm
08:26:001471 kmMees metsastK1MENMihkel Nummert
08:28:001571 kmZooVetK1MENIndrek Kuklane
08:30:001671 kmSAK TartuK1MENHannes Soosaar
08:32:001771 kmJÄÄRK1MENIvo Linask
08:34:001871 kmNobe TaatK1MENNikolai Taivere
08:36:001971 kmS&Co RentK1MENSilver Arrak
08:38:002071 kmSeganeK1MENMadis Altermann
08:40:002171 kmAcmK1MENTarmo ErlichGPS
08:42:002271 kmVeeMeelK1MENTauno Ojasaar
08:44:002371 kmTige KalaK1MENHeiko Rau
08:46:002471 kmÜksikK1MENKurmet Vähi
08:48:002571 kmP-BK1MENKaarel Jürissaar
08:50:002671 kmKose TorpeedoK1MENAnts Nokkur
08:52:002771 kmPiritaK1MENAin Jaago
08:54:002871 kmSimbaK1MENMärt Häkkinen
08:56:002971 kmUdukukalK1MENJanno Tamsalu
08:58:003071 kmAuna EhitusK1MENEndo HaossarGPS
09:00:003171 kmTubularK1MENMeelis PeikerGPS
09:02:003271 kmLeebed LeedidK2WOMLiina AinloKaidi Jaansen
09:04:003371 kmVooluga kaasaK2WOMKristiina Angela KelderGrete-Marie Kajandi
09:06:003471 kmSüsisüstikK2MIXKristi NäppingGeorgi Timoštšenko
09:08:003571 kmValge KassK2MIXLiina MäsakUrmo Alling
09:10:003671 kmPoseidonK2MIXEike LaasMarko Laas
09:12:003771 kmVormiloojadK2MIXEgert OiovPiret Lauk
09:14:003871 kmIsekadK2MIXSulev AinloÜlle Liiv
09:16:003971 kmValgeväljadK2MIXEero ValgeväliLiisa-Laura Valgeväli
09:18:004071 kmUjukomaK2MIXAhti KelderIvika Kelder
09:20:004171 kmRajakadK2MIXCristel TammsooErik Tammsoo
09:22:004271 kmSakartveloK2MIXMinni Aia-UtsalKristjan UtsalGPS
09:24:004371 kmElukogenematudK2MENJaanus MägiTauri OkasGPS
09:26:004471 kmPunamütsikesedK2MENAndres KalleMarti Lepik
09:30:004671 kmSinimütsikeK2MENMeelis MooritsTõnu PaljasGPS
0932:004771 kmKeskmiselt 30K2MENAlo KährSiim Jaas
09:34:004871 kmKakumäe KangedK2MENMeelis PirnRainer Pirn
09:36:004971 kmTimtar/Plaat DetailK2MENTimo TiislerKarmo LompGPS
09:38:005071 kmHästi ÜksiK1MENUrmas TorimGPS
09:40:005171 kmReserv1
09:42:005271 kmReserv2

MATKADISTANTS 33 km Jõeküla-Põltsamaa

Jõeküla StardiaegVõistlusnumberVõistlusdistantsVõistkonna nimiPaadiklass1.Võistleja nimi2.Võistleja nimiGPS
12:00:0010133 km4 VeduSUP WOMMerike Randoja
12:02:0010233 kmHilja HaladaC2WOMMerje MatvereKairit Pahk
12:04:0010333 kmIse Olin NõusC2WOMKadri-Ann LehisAve Tammaru
12:06:0010433 kmViibergC2MIXOlev ViibergJaana Viiberg
12:08:0010533 kmKõuekõminC2MIXMargo NigulValve Nigul
12:10:0010633 kmTarkEiTormaC2MIXGetter PõderMarvo Kalmus
12:12:0010733 kmKühveldajadC2MENMihkel VijarRamol Peenoja
12:14:0010833 kmKohalikC2MENErki RaimetsHeiki Raimets
12:16:0010933 kmMarxC2MENEnno SõmeraMargo Jõemets
12:18:0011033 kmSääskC2MENRichard PetersonRaiko Paas
12:20:0011133 kmStandoorK1WOMHelve Malmsaar
12:22:0011233 kmRMHKK1WOMEliis Vengerfeldt
12:24:0011333 kmSandeerosK1MENSander Juurik
12:26:0011433 kmWavehopperK1MENHannes Kase
12:28:0011533 kmwhitewater.eeK1MENTarvo Hiiemaa
12:30:0011633 kmSneakyK1MENSilver Kütt
12:32:0011733 kmMürakaruK1MENPriit Tikk
12:34:0011833 kmPunane AllveelaevK1MENTiit Kivisild
12:36:0011933 kmAllveeaerutajaK1MENAivar Tikerberi
12:38:0012033 kmEntusiastK1MENTanel Aamer
12:40:0012133 kmRMHKK1MENVeiko Vengerfeldt
12:42:0012233 kmTige TiguK1MENReigo Tamm
12:44:0012333 kmPalmipuu/whitewater.eeK2MIXEliko KolbinTaavi Kolbin
12:46:0012433 kmwhitewater.ee / TiiratsidK2MENTaavi TiiratsHendrik Tiirats
12:48:0012533 kmKiilujälgK2MIXKerli Noormänd-SinimeriViljar Sinimeri
12:50:0012633 kmMustikakohukeK2MIXSiim MärtmaaMarike Rämmel
12:52:0012733 kmSüstalasedK2MIXKaili SimbergRiho Leben
12:54:0012833 kmVunki täis!K2MIXLembi VunkKalev Vunk
12:56:0012933 kmAsterixK2MIXAhti MaitsaluMaru Maitsalu
12:58:0013033 kmSOSK2MIXMärt ElmetMia Elmet
13:00:0013133 kmPets & PoisuK2MENAarne RattaseppPeter Repkin
13:02:0013233 kmKeltmanC2MENAndreas KeltmanMarkus Keltman
13:04:0013333 kmMõlamehedK2MENRainar SagarPeeter Tamm
13:06:0013433 kmNaine maaltK1WOMMarian Nummert
13:08:0013533 kmDiskokuulK2MIXHannariin TähtsaluHannes Tähtsalu
13:10:0013633 kmReserv 3