Põltsamaa 11. Jõemaraton 08.06.2024
Küpsiste poliitika

Küpsiste poliitika

Meie küpsiste-poliitika

Meie küpsiste-poliitika leht selgitab mis on küpsised ja milleks neid kasutatakse, millist tüüpi küpsiseid me kasutame ning kuidas küpsiste poolt kogutud informatsiooni kasutatakse ning kuidas on võimalik kontrollida küpsiste seadistamist. Täiendava informatsiooni saamiseks külasta ka meie Privaatsustingmiste lehekülge.Teie poolt antav nõusolek küpsiste kasutamiseks hõlmab ainult domeeni: poltsamaamaraton.eu

Mis on küpsised

Küpsis on veebilehe külastamisel teie arvutisse või seadmesse salvestatav fail, mis hoiab meeles teie tegevusi ja eelistusi (sisselogimine, keelevalik jms), et te ei peaks veebilehte korduvalt külastades oma eelistusi uuesti sisestama.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Küpsiseid kasutatakse meie veebilehtedel, et pakkuda paremat kasutajakogemust. Küpsised võimaldavad meie veebiserveritel teid ära tunda ja kohandada selle sisu automaatselt nii, et see sobiks teie vajadustega, kui te lehte külastate. Küpsiste kasutamine teeb meie kasutajate vajaduste äratundmise lihtsamaks. Need annavad meile kasutajastatistikat, mis võimaldab meil mõõta ja parandada meie veebilehe toimivust.Meie küpsised võivad olla loodud erinevate teenusepakkujate poolt, kes aitavad meil oma veebiteenuseid edendada. Sellised pakkujad on näiteks Google, Facebook ja Instagram.

Küpsiste tüübid

Tehnilised küpsised tagavad veebilehe toimimise, nendeta ei saa kasutada lehe olulisi osi.Funktsionaalsed küpsised võimaldavad pakkuda erifunktsionaalsusi ja isikupärastada veebilehte.Analüütilised küpsised koguvad mitteisikustatud kujul teavet veebisaidi külastajate ja veebisaidi kasutamise kohta, et mõõta ja parandada veebisaidi toimimist.Reklaami- või turundusküpsiste abil saab kuvada veebisaidi külastajale võimalikult asjakohaseid reklaame, mõõta reklaamikampaaniate mõju ja kujundada profiili, mille alusel kuvada huvidele kohandatud reklaami ka teistel veebisaitidel. Teavet kogutakse mitteisikustatud kujul.

Kuidas küpsiseid kontrollida!

Meie veebilehtede kasutajad loetakse küpsistega nõustunuks, kui nende veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud. Kui te küpsistega ei nõustu, võivad mitmed meie veebilehe teenused ja funktsioonid olla piiratud.Te saate alati ise otsustada, kas küpsised oma veebilehitsejas lubada või mitte. Kui te küpsiseid ei soovi, võite seadistada oma veebilehitseja nii, et see keelab automaatselt küpsised ära või teatab teile iga kord, kui veebileht palub luba küpsise lisamiseks. Vajalike seadistuste tegemiseks palun vaadake oma veebilehitseja abi funktsiooni.Käesolevaid tingimusi võidakse aeg-ajalt muuta ilma sellest ette teatamata, et kindlustada meie vastavus seadustele ja/või küpsiseid puudutavatele üldiselt tunnustatud tavadele.Rohkem informatsiooni leiad küpsiste kohta wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.