Põltsamaa 9. Jõemaraton 18.06.2022
ESILEHT

ESILEHT

Põltsamaa 9. Jõemaraton 2022 aastal toimub 18.juunil!

Põltsamaa 9. Jõemaratoni peaauhinnaks on suurepärane Zegul Kayaks kajak Play MV PE:

Merekajak Play MV PE

Zegul Play MV PE on sportlik merekajak legendaarsest Arrow sarjast. See on kahtlemata üks populaarsemaid ja mitmekülgsemaid Zeguli mudeleid. Seda süsta iseloomustab suurepärane manööverdamisvõime ja lainetes mängimiseks optimeeritud kere. Play on loodud kogemustega aerutajatele ning edasijõudnutele, kuid tänu heale stabiilsusele sobib ka õpihimulistele alustajatele. Kõige mugavamalt tunnevad end selles süstas keskmise pikkusega inimesed.

Kaarjas põhi ja mahukas esiots takistavad paadi ninal lainest alla sõites sukelduda. Teravate joontega küljed annavad kerele paati kallutades manööverdamisvõimet, mis on kajakiga lainetel surfates ülimalt oodatud funktsioon.

Zegul Play MV PE võlu seisneb selle mitmekülgsuses. See on üsna stabiilne, kuid ei ohverda selleks manööverdatavust ega kiirust. Kajak sobib kõige rohkem lainetes mängimiseks, pikkadeks sõitudeks ja matkadeks.

https://zegulkayaks.com/global_zegul/play-mv-pe-rigid-rotomolded-play-pe-mv

Lisaks tulevad kajakile kaasa pritsmepõll Basic ja aer Freya

Kajaki aer Freya

Zegul Freya aerul on keskmise suurusega, madala nurga all aerutamiseks mõeldud labad.  Aeru labade kuju muudab tõmbe lihastele ning liigestele säästvaks ja aitab läbida pikemaid distantse. Feya on sobiv aerutamise alguspunkti ka algajatele süstasõpradele. Kõik Zeguli aerud on kaheosalised, ning varustatud vastupidava ning kerge Quick lock lukusüsteemiga. Quick lock lubab valida meelepärase aerulabade nurga ning pikendada vart kuni 10 cm.

https://zegulkayaks.com/global_zegul/freya-107580

Basic pritsmepõll

Lihtne, kuid tõhus veekindla kattega nailonist pritsmepõll kajakkidele. Pritsmepõlle tõmbab kokpiti külge elastne nöör, mille pikkust on võimalik muuta. Samuti on muudetava pikkusega elastne nöör pritsmepõlle ülaosas, et põll tugevalt enda ümber tõmmata.

KOMPLEKT ON LOOSIAUHIND, MIS LOOSITAKSE VÄLJA KÕIKIDE STARTINUD OSALEJATE VAHEL!